Mariusz Bąk

Witam Państwa, nazywam się Mariusz Bąk i jestem przewodnikiem po Pradze, Kutnej Horze i innych czeskich miastach, przewodnikiem Sudeckim, pilotem wycieczek oraz ratownikiem KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy). Oprowadzam, układam plany, pomagam przy rezerwacjach wstępów, noclegów, posiłków, rejsów. Posiadam cyfrowe zestawy słuchawkowe „tour guide” dla grupy do 70 osób. Ponadto można u mnie zamówić pamiątkowe gadżety z wycieczki (magnesy, zdjęcia) lub film z Państwa reklamą dla grupy (które sam robię).

Jestem w pełni mobilny, z grupami spotykam się w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Pradze, lub na przejściach granicznych w Kudowie, Golińsku, Lubawce, Jakuszycach. Ewentualnie w innych miejscach po wcześniejszym ustaleniu.

Ceny brutto za usługi przewodnickie to:

Kompleksowa obsługa w ryczałcie, czyli oprowadzanie i pilotaż z moim zestawem tour guide – 1150zł do 1250zł / dzień w zależności od specyfikacji (grupa do 70 osób). Spotkanie z grupą w Pradze, Lubawce, Kudowie, Karpaczu, Szklarskiej Porębie lub okolicach. W przypadku dojazdu do innych miejsc, koszt ustalany indywidualnie.

Sama usługa przewodnicka – Praga, Kutna Hora, Karlove Vary, Moravy i inne długie wycieczki, 900zł do 1000zł w zależności od specyfiki.

Wycieczki krótsze np. Skalne Miasta – Adrspach, Ostas, Teplice, cena to 800zł/dzień

Oprowadzanie po samym rezerwacie Skalne Miasto – 500zł

Jeśli na wycieczce wielodniowej jestem również pilotem, czyli nocuję z grupą, zajmuję się zakwaterowaniem itp. cena za usługę się nie zmienia, jednak po Państwa stronie są koszty mojego noclegu i innych świadczeń które ma grupa.

Bezpośredni kontakt +48 601054345

Mariusz Bąk +48601054345     mariuszbak@onet.pl